Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Witamy na stronie internetowej SETTOM.PL
SETTOM Consulting świadczy usługi w zakresie doradztwa, planowania i audytu dla podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości w zakresie ich pozyskiwania, przygotowania w zakresie przyszłego procesu inwestycyjnego, doradztwa w zakresie wykonawstwa i realizacji, czy późniejszego zarządzania nieruchomością dostarczając usługę najwyższej jakości. JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO to nasza dewiza.
Nasze usługi
O firmie

Sukces w biznesie rzadko osiąga się w izolacji. Dwukierunkowe, otwarte relacje dwóch stron są kluczem do dobrobytu firmy. Jako pełnoprawny dostawca usług zarządzania i obsługi obiektami wiemy to lepiej niż większość ludzi. Oferujemy dedykowane wsparcie dla wszystkich naszych klientów pełni spokoju, że ich działalność uboczna będzie fachowo załatwiona.

 

SETTOM jest obywatelem pełnej usługi zarządzania obiektami jako dostawca.

 

Settom powstał w 2009 roku i do dziś utrzymuje te same wartości - pasja, ambicja, wyniki oraz wolność. Nasza wizja jest bardzo prosta. Aby zapewnić naszym klientom szeroki zakres innowacyjnych rozwiązań, lecz praktycznych i dostarczyć je z prawdziwą pasją.
Nasz entuzjazm również pozostaje bez zmian. W centrum wszystkiego co robimy leży ambicja. Chcemy być najlepsi, a nie najwięksi.


Jak chcemy to osiągnąć? Poprzez innowacje, aby dostarczać mądrzejsze, bardziej efektywne rozwiązania zarządzania miejscem, czasem i planem.

 

Wyniki i rezultaty są także istotne. Więc wszystko, co robimy, mierzymy - do n-tej potęgi. Oferta obejmuje usługi zarządzania nieruchomościami, obsługa techniczną tzw. Facility Managament oraz wykonawstwa robót budowalnych . Zarządzanie efektywnością jest jedynym sposobem, aby utrzymać wysokie standardy i postęp. Tylko dzięki stałej poprawie naszego serwisu będziemy mieć nadal pozytywny wpływ na działalność naszych klientów i dawać im wolność, aby oni skoncentrowali się na ich działalności podstawowej.

 

Jak to robimy.


Settom zapewnia strategiczne, elastyczne i przejrzyste podejście do zarządzania obiektami, wierząc że poszczególne organizacje, wymagają indywidualnych i mądrych rozwiązań FM. Rozumiemy, że nasz Klient chce dla zarządzania obiektami partnera, który jest w bezpośredniej kontroli jego systemów i zdolnego do samodzielnego świadczenia usług podstawowych gdzie zarówno rozumie i stara się podtrzymywać wizję i wartości firmy.

 

Settom jest rozpoznawany przez rynek w sposobie, w jaki współpracuje z klientami. Uważa że sukces w biznesie rzadko jest wynikiem izolacji, a stanowi on dwukierunkowy otwarty związek, który jest kluczem do skutecznej realizacji usług zarządzania obiektami.

 

Lubimy myśleć, że robimy rzeczy trochę inaczej od innych firm, których prawdopodobnie już poznałeś. To jest jedna z naszych mocnych stron. Oferujemy strategiczne, elastyczne i przejrzyste podejścia do sposobu dostarczania naszej usługi. Jesteśmy w stanie osiągnąć to, ponieważ rozumiemy, co się liczy dla ciebie bardziej niż większość ludzi. Nasz starszy zespół posiada szeroki zakres doświadczenie po stronie klienta, obejmujące wiele lat. To w połączeniu z wiedza pomaga nam tworzyć długie, wzajemnie korzystne partnerstwo z naszymi klientami. Zespół, który reaguje z dnia na dzień podczas wyzwań, biorąc pod uwagę długotrwałe strategiczne kierunki swojego biznes. Aby to zrobić, musimy znać swoje cele, krótkie, średnio-i długoterminowe. My chcemy uzyskać dobre zrozumienie twojej wizji i wartości. Wtedy i tylko wtedy, możemy dostosować strategię do Ciebie i przystosować go do organizacji która się rozwija . Rozwój jest niezwykle ważny dla przyszłego sukcesu naszej firmy. Tak bardzo, że mamy nasz własny plan działania całej firmy.

 

Plan Zapewnia, że jesteśmy stale w dążeniu do zapewnienia jakości FM rozwiązań dla wszystkich naszych klientów. Wykorzystując skrojone na miarę systemy i procesy nasz doświadczony i wyspecjalizowany zespół zarządzania - oferuje porady strategiczne kierownictwa w całym cyklu życia relacji z klientem.

 

Settom to elastyczna Struktura operacyjna, zapewniająca zindywidualizowany model dostarczania usług, które można dostosować do potrzeb naszych klientów, a w konsekwencji ich organizacje ewoluować.

 

Wiara w ludzi.


Ludzie mają fundamentalne znaczenie dla przyszłego sukcesu. W SETTOM jesteśmy o tym mocno przekonani.

Przede wszystkim to oni pełnią służbę dzień i noc, dostarczając nasze usługi. Są tymi, którzy reprezentują Settom przed naszymi klientami. Dobrzy, wykwalifikowani i odpowiedzialni ludzie są tymi, którzy czynią nas tym kim jesteśmy.

Dlatego, budowanie dobrze wyszkolonego, zmotywowanego zespołu ma kluczowe znaczenie. Aby to zapewnić zatrudniamy, utrzymujemy i rozwijamy najlepszych z możliwych pracowników, dzięki starannie przemyślanym zasadom, procedurom i wspomagających programów szkoleniowych na miejscu.

We wszystkich obszarach naszej działalności obejmujemy filozofię nauki. To jedyny sposób, aby się rozwijać. Programy szkoleniowe jakie mamy przeznaczone są i mają na celu stworzenie prawdziwej orientacja na klienta. Pomagają naszemu zespołowi pielęgnować właściwe nastawienie i podejście. Pomagają im zrozumieć wszystko o businessie. Dla naszych klientów naszych pracowników na bieżąco zaznajamiamy z najnowszymi przepisami i poprawiamy ich morale poprzez budowanie zespołu i zachęcanie.

To niesamowite, jak oceny i nagrody za wyjątkowe usługi mogą wydobyć najlepszych ludzi.

 

Zarządzanie wydajnością

Wysokie standardy zostały osiągnięte dzięki ciężkiej pracy i determinacji. 90% to ciężka praca i determinacja , 10% jest inspiracją.

Tak jak można sobie wyobrazić, jesteśmy niezwykle dumni, że nasz wzorzec jest konsekwentnie osiągany. Jest to częściowo zależne od ciebie. Wsłuchując się uważnie w Twoje indywidualne potrzeby jesteśmy w stanie wypracować, unikalny model zarządzania wydajnością, które pomaga nam im sprostać.

Sukces oznacza dla nas osiąganie celów naszych klientów. Model zarządzania wydajnością określa uzgodnione poziomy usług oraz kluczowe wskaźniki wydajności (KPI). Są to elementy, które pomagają nam kontrolować poziom wykonywanych prac. Jeśli już niektóre wskaźniki KPI są określone, nie ma problemu, możemy zintegrować je z łatwością. Po dokładnym przestudiowaniu wyników usługowe Raporty zostaną sporządzone i przedstawione dla Ciebie w okresach miesięcznych, z wyszczególnieniem naszej wydajności usług.

Zapewnia to gwarancję, że usługi które odbierasz są podejmowane skutecznie. Oferujemy nie tylko mierzalne wskaźniki KPI dla klientów, ale wszystko co robimy wewnętrznie, jak również, zapewniamy że nasze procesy są najbardziej wydajne i skuteczne. Nasze podejście do zarządzania wydajnością definiuje nasz nadrzędny cel, aby zapewnić dostarczanie niezmiennie wysokiego poziomu usług w całej naszej szerokiej i zróżnicowanej gamie produktów.

 

 

Przejrzystość kosztów

 Wierzymy by utrzymać naszych klientów to muszą być oni dobrze poinformowani, a my dajemy im pełną wiedzę o ich sytuacji . W ten sposób zdobywamy ich zaufanie. Szczególnie, gdy przychodzi do przestawiania kosztów.

Oferujemy pełną przejrzystość - dajemy słowo. Otrzymasz zestawienie dla każdej usługi czy to o jednym miejscu lub raport obejmujący np. krajową sieć. Lista ta będzie zawierać najdrobniejsze szczegóły o jakich pomyślisz od materiałów eksploatacyjnych do zestawienia czynności serwisowych . Tak więc, nigdy nie pojawia się żadne niemiłe niespodzianki.

Płatność jedną miesięczną fakturą, z wyszczególnieniem wydatków dla każdej lokalizacji i serwisu, daje pełną przejrzystość całych kosztów operacyjnych. Ta transparentność przechodzi długą drogę zapewniając o skuteczności i wartości Twoich wydatków FM i pomaga nam zidentyfikować potencjalne obszary zmniejszające nakłady.

Oczywiście, świadczenia te są dodatkowo wzmocnione niższą ceną po otrzymaniu wielu usług przy pomocą jednego dostawcy. Poprzez przekazanie nam wszystkich usługi i otrzymaniu wszystkich kosztów na jednym, łatwym do odczytania raporcie, wkrótce zauważysz znaczną poprawę w linii koszty.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2021 @ settom.pl
tworzenie stron internetowych kraków