Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Witamy na stronie internetowej SETTOM.PL
SETTOM Consulting świadczy usługi w zakresie doradztwa, planowania i audytu dla podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości w zakresie ich pozyskiwania, przygotowania w zakresie przyszłego procesu inwestycyjnego, doradztwa w zakresie wykonawstwa i realizacji, czy późniejszego zarządzania nieruchomością dostarczając usługę najwyższej jakości. JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO to nasza dewiza.
Nasze usługi
Zarządzanie nieruchomościami

Stworzony by dostarczać pozytywnych rozwiązań w dziedzinie Zarządzania i Administrowania  nieruchomościami.

 

Settom oferuje szeroki wachlarz udogodnień w usługach zarządzania budynkiem i nieruchomością.


Nasze usługi to:

+ zarządzanie i administrowanie

+ obsługa eksploatacyjna i techniczna

+ utrzymanie czystości, serwis sprzątający

+ obsługa księgowa nieruchomości

+ inne według potrzeb.


Zarządzanie i administrowanie nieruchomością:


Zarządzanie i administrowanie nieruchomością, służy dobru właściciela, utrzymuje nieruchomość w stanie niepogorszanym technicznie i bez obniżenia wartości użytkowej i wartościowej. Polega na pogodzeniu wielu wizji właścicieli i nadaniu jeden spójnej drogi dla ich satysfakcji. W końcu zapewnia realizację celów określonych przez Właścicieli, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zapewniający utrzymanie i rozwój nieruchomości.

 

Obsługa eksploatacyjna nieruchomości:


Sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego przejęcia obowiązków administratora nieruchomości oraz sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego przejęcia dokumentacji technicznej, eksploatacyjnej i finansowej od dotychczasowego administratora / zarządcy prowadzenie i aktualizacja ewidencji lokali, ich Właścicieli i Najemców prowadzenie i przechowywanie dokumentacji eksploatacyjnej dotyczącej nieruchomości.

 

Obsługa techniczna nieruchomości:


Zapewnienie przeprowadzania okresowych i doraźnych przeglądów technicznych nieruchomości / Zapewnienie usuwania pojawiających się awarii/ Organizowanie prac konserwacyjnych i remontowych nieruchomości oraz nadzór nad ich wykonaniem/ Organizowanie usuwania awarii i skutków awarii na nieruchomości przez profesjonalne i sprawdzone ekipy.

 

Obsługa finansowa nieruchomości:


Dokonywanie bieżących rozliczeń nieruchomości oraz ich Właścicieli/prowadzenie ewidencji księgowej przychodów i kosztów dotyczących nieruchomości, zaliczek uiszczanych na pokrycie kosztów/ sporządzanie sprawozdań finansowych Wspólnot Mieszkaniowych /przygotowanie corocznych sprawozdań z zarządzania nieruchomością.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2019 @ settom.pl
tworzenie stron internetowych kraków