Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Witamy na stronie internetowej SETTOM.PL
SETTOM Consulting świadczy usługi w zakresie doradztwa, planowania i audytu dla podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości w zakresie ich pozyskiwania, przygotowania w zakresie przyszłego procesu inwestycyjnego, doradztwa w zakresie wykonawstwa i realizacji, czy późniejszego zarządzania nieruchomością dostarczając usługę najwyższej jakości. JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO to nasza dewiza.
Nasze usługi
Facility management

Stworzony by dostarczać z pasją pozytywnych rozwiązań w dziedzinie Facility Management.


Aby zapewnić szeroki zakres udogodnień do zarządzania , rozwiązania dostarczane są z prawdziwą pasją. Settom oferuje duże wsparcie jakie jest potrzebne do stworzenia dobrze zarządzanych , czystych , bezpiecznych i efektywnych pomieszczeń dla ludzi. Nasi klienci mogą korzystać z nas, jako „supermarketu” dla wszystkich ich potrzeb Facilities Management zbudowane w zintegrowane rozwiązania lub wybrać usługi specjalistyczne. Pracujemy indywidualnie z klientami w celu świadczenia usług, które są dostosowane do wyjątkowych okoliczności. Gdy musimy działać szybko, aby pomóc w kryzysie, lub współpracować z Państwem w celu opracowania planu strategicznego do wdrożenia rozwiązań długoterminowych zawsze jesteśmy z Państwem z naszym doświadczeniem

Nasze główne usługi to: audyt, doradztwo, planowanie, konserwacja instalacji elektrycznej i mechanicznej , helpdesk , wykończenia wnętrz – FIT OUT , doradztwo w nieruchomościach, organizacja miejsca pracy, techniczny audyt.

 

Operator Facilities Management.

SETTOM obecnie świadczy usługi dla sektora korporacyjnego, detalicznego i rozrywkowego. Nie ma miejsca do którego nie możemy dotrzeć. Jesteśmy w stanie skutecznie zarządzać wielooddziałowe kontrakty, przez płynność punktu kontaktowego jakim jest Helpdesk.

 

Komercyjne.

Organizacji o komercyjnym środowisku biznesowym musimy zapewnić bezpieczne, czyste i komfortowe środowisko do pracy, a to przy minimalnych zakłóceniach. Jest to znacznie łatwiejsze, gdy zespół rozumie Twoje potrzeby. Oznacza to, że możemy zaoferować naszą usługę w poszczególnych miejscach co zasługuje na szczególną uwagę.

 

Detaliczny

Szybko poruszający, bardzo konkurencyjny i dynamiczny charakter sektora handlu detalicznego określa, że każda część sklepu, czy to w szatni, kasie, na półce, pozwala na tworzenie pozytywnych doświadczeń klienta. Bezpieczna, czysta i dobrze zarządzana przestrzeń jest niezbędna dla ogólnego wpływu na rentowność sklepu . Nasza zespól daje Wam możliwości i doświadczenie, aby zapewnić kompleksową gamę usług w jednym miejscu lub w ramach dostosowanego rozwiązania w obrębie całego portfela detalicznego.

 

Rozrywkowo - wypoczynkowy.

Przestrzeń publiczna i środowisko rekreacyjne, takie jak galerie i muzea, kluby muzyczne i fitness wymagają często unikalnego podejścia. Na pierwszym miejscu jest zdrowie i dobra praktyka bezpieczeństwa jest priorytetem. Przemysł również oczekuje spójnej, wysokiej jakości oraz elastycznego wsparcia, które poprawią ich publiczny wizerunek. Nic nie może stracić na kliencie.

 

SETTOM oferuje szeroki wachlarz udogodnień w usługach zarządzania budynkiem, nieruchomością i miejscem , w tym konserwacja i obsługa mechaniczna i elektryczna oraz helpdesk. Nasza wizja jest bardzo prosta. „PROCEDURY PRZEDE WSZYSTKIM”


Mechaniczna i elektryczna (M&E) obsługa nieruchomości .

 

Nasi inżynierowie wiedzą wszystko o utrzymaniu mechanicznym i elektrycznym (M & E). Są uzbrojeni w umiejętności i wiedzę potrzebną do oceny i utrzymywania wszystkich Twoich urządzeń i instalacji: systemy krytycznego zasilania, chłodzenia, oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, nN i dystrybucji energii elektrycznej, konserwacji kotłów, generatorów, systemów pożarowych oraz systemów alarmu i napadu, CCTV, wind i schodów ruchomych itp.

Mechaniczna i elektryczna (M&E) obsługa nieruchomości to dużo więcej niż konserwacja czy tylko opieka i zarządzanie systemami budynku. Gdyby tylko życie było by takie proste. To coś dużo więcej! Chodzi o zarządzaniu aktywami i utrzymaniem inwestycji i nakładów jakie poczyniłeś w budynku. Dlatego, my zrobimy wszystko, aby pomóc w utrzymaniu tej wartości. Nasz serwis jest przejrzysty i pozwala na bieżąco śledzić postęp w każdej pracy w czasie rzeczywistym jak również zobaczyć wydajność techniczną i finansową w raporcie serwisowym.

W zależności od Twoich potrzeb, nasza M & E obsługa może być dostarczone jako pojedyncza usługa lub zintegrowany z szerszym świadczeniami Facility Management. Pełna lista M & E usługi jakie świadczymy obejmują planową konserwację zapobiegawcza, bieżącą konserwację, zdrowie i bezpieczeństwo oraz BHP, drobne prace i projekty, planowanie miejsca pracy, oświetlenie awaryjne, audyt i nadzór ustawowych badań miejsca pracy, w tym przenośne testowania elektronarzędzi i okresowe badania instalacji elektrycznych, wentylacyjnych innych. Wspomaga nas CAFM.

 

Konserwacja techniczna nieruchomości.


Utrzymanie budynku nie jest łatwe. Można spotkać się z całym szeregiem zagadnień. Od rozbitych okien na dachu gdzie przecieka, a raz po raz coś bardziej wymagającego, jak potok wody rozlewający się z rury centralnego ogrzewania.
Dlaczego chcesz spędzić swój cenny czas na radzeniu sobie z tymi problemami, kiedy możemy zadbać o to wszystko dla Ciebie?
Szczycimy się zrozumieniem potrzeb i dostarczania właściwego poziomu wsparcia. Po co płacić za coś, czego nie potrzebujesz? Zdajemy sobie również sprawę, że wymagasz minimum zakłóceń w czasie pracy. Tak, aby zmniejszyć problemy dla swoich klientów lub pracowników oraz zminimalizować przerwy. Zawsze staramy się planować naszą pracę w spokojniejszych okresach.
Nasza pełna oferta usług serwisowych wykonywane są zarówno przez specjalistów, majstrów. Zgłosisz problem , a on zniknie w krótkim czasie gdy oddasz go w nasze ręce.
Nasze usługi mogą być świadczone w ramach zintegrowanego rozwiązania obsługi, łączące budowę od utrzymania mechanicznego i elektrycznego lub jako usługa samodzielna. Wybór jest całkowicie zależny od Ciebie. Zobacz na długiej liście co zapewniamy i co obejmuje: przeglądy, inspekcje, remonty, hydraulika, drzwi , naprawy schodów, płytki sufitowe, meble i naprawa armatury i konserwacji.

 

Helpdesk.


Nasz Helpdesk jest integralnym programem do świadczenia, zarządzania i monitorowania wszystkich naszych usług. Działa jako centralny punkt gromadzenia zdarzeń i przechowywania każdego małego okruchu informacji od naszych Klinetów . Wspomagamy się i pracujemy na doskonałych rozwiązaniach programu CAFM. Nasi doradcy helpdesk wykorzystują najnowsze oprogramowanie zarządzania obiektami które inteligentnie zarządza i koordynuje pracę, co oznacza pełną integrację i dostęp online. Oprogramowanie zapewnia również, że każdy wniosek jest rejestrowany, a następnie za pośrednictwem telefonu, internetu trafia do właściwego departamentu lub jednostki. Odpowiedzi na wszelkie pytania są niezwłocznie podawane z powrotem do osoby zgłaszającej , a raport z realizacji i informacją o statusie przekazywany jest po pomyślnym zakończeniu zdarzenia serwisowego. Pełna historia pracy jest następnie monitorowana i oceniana. To pozwala nam generować raporty, które mierzą szybkość sukcesu oraz funkcję, efektywność i wydajność Helpdesku. Choć nasz Helpdesk jest zaawansowany, jednak wierzymy, że nic nie zastąpi konieczności rozmowy uspokajającym głosem na drugim końcu telefonu.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2021 @ settom.pl
tworzenie stron internetowych kraków