Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejZamknij komunikat
Witamy na stronie internetowej SETTOM.PL
SETTOM Consulting świadczy usługi w zakresie doradztwa, planowania i audytu dla podmiotów związanych z rynkiem nieruchomości w zakresie ich pozyskiwania, przygotowania w zakresie przyszłego procesu inwestycyjnego, doradztwa w zakresie wykonawstwa i realizacji, czy późniejszego zarządzania nieruchomością dostarczając usługę najwyższej jakości. JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO to nasza dewiza.
Nasze usługi
Budownictwo

Stworzony by dostarczać z pasją pozytywnych rozwiązań w dziedzinie BUDOWNICTWA.


SETTOM oferuje szeroki wachlarz udogodnień w usługach dla procesu realizacji budowlanego , aranżacji wnętrz , projektu i wykonania.


Nasze usługi to:
+aranżacje pod klucz

+projekty architektoniczne

+ wyposażenie wnętrz 

+ przebudowy;

+ Obsługa inwestycji w zakresie wykonawstwa budowlanego 

+ pełny zakres robót budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych

+ roboty elektryczne i teletechniczne w pełnym zakresie.

 

Projektowanie


Nasza jednostka biznesowa świadczy pełen zakres usług projektowych dla klienta w postaci projektowanie budynków biurowych, przemysłowych, użyteczności publicznej i mieszkaniowej od podstaw, jak również wykonywanie remontów, modernizacji i ulepszeń dla klienta. Nasz zespół Składa się z kreatywnych i doświadczonych projektantów wnętrz, architektów.


Nasze usługi projektowe obejmują:

  • Projektowanie architektoniczne i wyposażenie wnętrz
  • Projektowanie instalacji elektrycznych, sanitarnych
  • Projektowanie miejsca pracy

 

Wykonawstwo


Kompleksowe prace elektroinstalacyjne:
Podstawowy zakres działalności firmy stanowi wykonawstwo instalacji elektrycznych i energetycznych w obiektach mieszkaniowych, przemysłowych i użyteczności publicznej, jak również wykonawstwo inwestycji związanych z oświetleniem zewnętrznym, zasilaniem obiektów oraz projektowaniem i prefabrykacją rozdzielni i instalacji elektrycznych dla wszelkiego rodzaju obiektów.

 

Kompleksowe prace wykończeniowe i budowlane:
Kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych oparta o dostawę najwyższej jakości materiałów budowlanych w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii oraz zapewnienie Inwestorowi, Generalnemu Wykonawcy pełnej obsługi wykonawczej wraz z wykwalifikowanym nadzorem, to główne zadania jakie stawia przed sobą firma w zakresie profilu działalności jakim są Kompleksowe prace wykończeniowe.

 

FIT OUT pomieszczeń


SETTOM  poprowadzi kompleksowo całą inwestycję, jak również pełnić może  rolę projektanta, konsultanta, kosztorysanta, czy project managera jeśli taki zakres usług jest w danym momencie oczekiwany.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2019 @ settom.pl
tworzenie stron internetowych kraków